Oferta dla grup zorganizowanych: szkolenia i imprezy integracyjneDla GRUP zorganizowanych

Wyjazdy grupowe do Białego Dunajca 

Daleko od zatłoczonych kurortów turystycznych mieści się Biały Dunajec – cicha i spokojna miejscowość na Podhalu, która jednak jest świetnie skomunikowana z największymi atrakcjami regionu. Świetna lokalizacja sprawia że Ośrodek "Borowy" to idealne miejsce na konferencje, szkolenia firmowe czy imprezy integracyjne.

Na terenie ośrodka mieści się parking, a ośrodek zaopatrzony jest w przestronną salę konferencyjną, zaplecze gastronomiczne oraz oczywiście wygodne pokoje z dostępem do Wi-Fi. Dodatkowo po spotkaniu biznesowym zapraszamy na uroczystą kolację z kapelą góralską czy kąpiele w basenach termalnych.

Nasza profesjonalna, kompleksowa obsługa spotkała się z dużym uznaniem pracowników firm i stowarzyszeń, którzy organizowali u nas szkolenia czy wyjazdy integracyjne. Dołącz do nich już dziś! Ośrodek Wypoczynkowy "Borowy" w Białym Dunajcu czeka na Państwa przybycie!

W cenie pobytu gwarantujemy:

  • noclegi  w nowo wyremontowanych pokojach 2,3 i 4-osobowych (każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, telewizor, ręczniki, dostęp do Internetu Wi-Fi)
  • salę konferencyjną  wyposażoną w ekran, rzutnik, Wi-Fi, flipchart sucho ścieralny
  • śniadanie 
  • serwowane obiadokolacje (zupa, danie główne, deser, kompot)
  • regionalne kolacje z dyskoteką lub kapelą góralską (menu do indywidualnego ustalenia)
  • dostęp do Wi-Fi
  • bezpłatny parking

Ceny oraz szczegóły oferty dla grup zorganizowanych do indywidualnego ustalenia. Zapraszamy do kontaktu.

Informacja i rezerwacja:

tel.  +48 18 20 73 542
tel. +48 782 046 817
e-mail: biuro@uborowego.pl

Szkolenie lub integracja na Podhalu – dlaczego warto?

Polskie góry są wymarzonym miejscem na organizację szkolenia, wyjazdu integracyjnego czy konferencji. Oczywiście głównym atutem jest tu lokalizacja. Na przykład do naszego obiektu w Białym Dunajcu łatwo dotrzeć z całego Podhala, ale też np. z Krakowa. Wszelkie imprezy firmowe organizowane w malowniczej górskiej scenerii z pewnością zyskają na atrakcyjności – taka oprawa to gwarancja zadowolenia wszystkich uczestników. 

Dobrze przygotowana oferta dla grup zorganizowanych powinna uwzględniać wszystkie potrzeby Gości. Wspólny wyjazd w góry może być dla pracowników danej firmy świetną okazją do tego, by się lepiej poznać i zintegrować: zarówno dla członków poszczególnych zespołów, jak i dla ich przełożonych. Podczas codziennej pracy każdy pracownik jest często skoncentrowany na swoich obowiązkach i brakuje czasu, by lepiej poznać swoich kolegów czy szefów. Na wyjeździe natomiast atmosfera jest całkiem inna: nie ma obowiązków, a dobrej zabawie sprzyja nie tylko wolny czas, ale też ładne miejsce oraz dodatkowe atrakcje np. pobyt w pobliskich termach Szaflary czy wspólne uprawianie sportów zimowych. Ciekawym pomysłem na integrację jest zorganizowanie zabaw i konkursów na świeżym powietrzu, które nie tylko zapewnią uczestnikom niezapomnianą rozrywkę, ale również pobudzą w zespole ducha rywalizacji. 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dla grup zorganizowanych.