Komfortowe pokoje gościnne w „Borowym”


Pobyt w "Borowym"- warunki rezerwacji

Szczegółowe informacje, dotyczące dostępności pokoi oraz cen uzyskacie Państwo pod numerem:

kom. +48 782 046 817
tel. +48 20 73 542

e-mail: biuro@uborowego.pl

W ramach pobytu w "Borowym" zapewniamy:

 • nocleg w nowo wyremontowanych pokojach 2, 3 lub 4-osobowych (każdy pokój z łazienką z prysznicem, ręcznikami, suszarką, telewizorem LED, dostępem do Wi-Fi)
 • śniadanie serwowane w godzinach 8.00-10.00
 • 20% rabatu do kręgielni Borowego Dworu (kręgielnia czynna w godz.15.00-22.00, po wcześniejszej rezerwacji)
 • rabaty do 20% na pobliskie termy Gorący Potok, Termy Szaflary oraz Chochołowskie Termy (kupony rabatowe do odbioru w recepcji)
 • parking

Warunki rezerwacji kwater:

 • Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą mailową.
 • Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłacie uzgodnionego zadatku na konto bankowe w  terminie do 3 dni od dnia złożenia rezerwacji.
 • Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
 • Istnieje możliwość bezkosztowej, jednorazowej zmiany terminu rezerwacji, jeśli informacja ta zgłoszona została co najmniej na 21 dni przed planowanym przyjazdem.
 • Rezerwacja potwierdzona i następnie niewykorzystana w całości na skutek wcześniejszego wyjazdu lub późniejszego przyjazdu obciąża Gościa w 100% wartości usługi noclegowej, zgodnie z pierwotnie złożoną rezerwacją.
 • Doba noclegowa rozpoczyna się o godz. 1600 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 1100 ostatniego dnia pobytu.

WARUNKI REZERWACJI:

Rezerwacji pobytu w "Borowym" w Białym Dunajcu mogą Państwo dokonać telefonicznie lub mailowo. Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie wpłaty zadatku na rachunek bankowy podany w wiadomości potwierdzającej przyjęcie zamówienia w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od chwili złożenia rezerwacji wstępnej. Po tym czasie rezerwacja zostanie anulowana. Pozostała część zapłaty za pobyt jest pobierana podczas zameldowania.

W przypadku niepojawienia się obiekcie w zadeklarowanym dniu rozpoczęcia pobytu, wpłacony zadatek przepada. Skrócenie pobytu lub niewykorzystanie którejkolwiek z usług nie zmniejsza wartości oferty. Brak jest możliwości wyceny pojedynczych usług. Dokonanie rezerwacji i wpłata zadatku są jednoznaczne z akceptacją Regulaminu "Borowego".

Zastrzega się możliwość zmiany programu.

Noclegi z wyżywieniem – warto się u nas zatrzymać

Nasze pokoje szczególnie polecamy Gościom szukającym niedrogich noclegów przy Termach Szaflary lub przystępnej cenowo kwatery w Białym Dunajcu. Opcja noclegów z wyżywieniem (śniadanie w cenie noclegu) będzie atrakcyjna dla tych Gości, którzy chcą wypocząć bez konieczności samodzielnego przygotowywania sobie posiłków.

Z naszego pensjonatu jest blisko nie tylko do term, ale też na stok. Powrót na nocleg do ośrodka „Borowy” po całodziennej zabawie w jednym z tych miejsc będzie dla naszych Gości łatwy i szybki. Dotyczy to też grup zorganizowanych decydujących się na pobyt w „Borowym”. Atrakcyjna lokalizacja pensjonatu czyni z niego dogodne miejsce na wszelkiego rodzaju firmowe imprezy integracyjne czy szkolenia. Zapewniamy, że nasi Goście – czy to przyjeżdzający do nas prywatnie, czy w celach służbowych – będą się czuć tu jak w domu.  

Wybór naszych noclegów blisko term może być świetną okazją do tego, by skorzystać z oferowanych przez nie licznych atrakcji dla osób w różnym wieku. Relaksujące zabiegi oraz kuracje w wodzie o właściwościach leczniczych przyniosą Państwu błogie ukojenie i upragnione dobre samopoczucie. Szaflary znajdują się bardzo blisko naszych kwater, dobrą zachętą dla naszych Gości do skorzystania z uroków term może być rabat, jaki otrzymają przy okazji pobytu w naszym ośrodku.