Promocje i oferty specjalne „Borowego” w Białym Dunajcu


Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
WYPRZEDANY- Pakiet Wielkanoc 2024

OFERTA WYPRZEDANA- BRAK WOLNYCH POKOI
Zapraszamy na pobyt wielkanocny do "Borowego" w Białym Dunajcu.
Zapewniamy wygodne noclegi, smaczne, obfite posiłki oraz moc regionalnych atrakcji świątecznych.

czytaj więcej
Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Promocja wiosenna dla SENIORÓW 60+

Wiosna to idealny czas na spokojny relaks, z dala od tłumów. Dla seniorów przygotowaliśmy na ten czas promocyjny pakiet z wyżywieniem i rabatami do term od 125 zł od osoby za 1 noc.
Oferta limitowana, ilość miejsc ograniczona.

czytaj więcej
Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Promocja wiosenna- min. 3 noce

Serdecznie zapraszamy na wiosenny wypoczynek do "Borowego".
Oferujemy Państwu pobyt ze śniadaniami i obiadokolacjami już od 130,00 zł za noc.
Zobacz szczegóły promocji>>>

czytaj więcej

Zachęcamy Państwa regularnego odwiedzania tej zakładki oraz do śledzenia na bieżąco zamieszczanych tu informacji o aktualnych promocjach i ofertach specjalnych naszego "Borowego". Jeśli chcieliby Państwo zafundować sobie lub swoim bliskim wspaniały pobyt w górach: korzystając z poniższych propozycji, otrzymacie noclegi w naszym pensjonacie w niższych cenach. Nasze promocje dotyczą często przyjazdów do ośrodka na święta czy długie weekendy. Ciekawe propozycje mamy również dla rodzin z dziećmi.

Przy wyborze danej oferty warto zwrócić uwagę na to, czy obejmuje ona noclegi z wyżywieniem, a jeśli to tak, to ile takich noclegów oraz czy np. kupujący pobyt w ośrodku otrzyma też dodatkowe rabaty np. do pobliskich term. Specjalne i promocyjne oferty są zwykle limitowane czasowo, nie warto więc zwlekać z dokonaniem rezerwacji. Liczba ofert promocyjnych też jest zazwyczaj ograniczona, więc działa tu zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Przypominamy też przy okazji, że w góry warto się wybrać o każdej porze roku, nie tylko zimą. Malownicze okolice naszego pensjonatu nieodmiennie zachwycają wszystkich przybywających tu Gości, którzy przy wyjeździe zwykle deklarują, że chętnie tu wrócą.

Więcej informacji o aktualnych ofertach specjalnych „Borowego” uzyskają Państwo konstatując się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.