Promocje i oferty specjalne Ośrodka Wypoczynkowego „Borowy” w Białym Dunajcu


Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Promocja jesienna dla SENIORÓW 60+

Jesień to idealny czas na spokojny relaks, z dala od tłumów. Dla seniorów przygotowaliśmy na ten czas promocyjny pakiet z wyżywieniem i rabatami do term za jedyne 550 zł za 5 nocy.
Oferta limitowana.

czytaj więcej
Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Promocja jesienna 2022- min. 3 noce

Odwiedź Biały Dunajec podczas jesiennego wyjazdu w góry.
Ośrodek Wypoczynkowy "borowy" przygotował dla Państwa promocyjny pakiet specjalny z wyżywieniem i rabatami do term już od 110 zł/ noc.
Sprawdź szczegóły promocji >>>

czytaj więcej
Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Święta Bożego Narodzenia 2022

Zapraszamy na wypoczynek świąteczny do Białego Dunajca.
Przygotowaliśmy dla Państwa 3 lub 5-dniowe pakiety, obejmujące codzienne śniadania i obiadokolacje oraz tradycyjną Kolację Wigilijną przy dźwiękach kapeli góralskiej.
Ilość miejsc ograniczona.

czytaj więcej
Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Pakiet Sylwester 2022/2023- min. 3 noce

Zapraszamy na szampański pobyt sylwestrowo-noworoczny do Ośrodka "Borowego" w Białym Dunajcu.
Gwarantujemy smaczne, urozmaicone posiłki, rabaty do term i Bal Sylwestrowy z muzyką na żywo i wódką czystą bez limitu.
Sprawdź szczegóły oferty sylwestrowo-noworocznej>>>

czytaj więcej

Zachęcamy Państwa regularnego odwiedzania tej zakładki oraz do śledzenia na bieżąco zamieszczanych tu informacji o aktualnych promocjach i ofertach specjalnych naszego ośrodka. Jeśli chcieliby Państwo zafundować sobie lub swoim bliskim wspaniały pobyt w górach: korzystając z poniższych propozycji, otrzymacie noclegi w naszym pensjonacie w niższych cenach. Nasze promocje dotyczą często przyjazdów do ośrodka na święta czy długie weekendy. Ciekawe propozycje mamy również dla rodzin z dziećmi.

Przy wyborze danej oferty warto zwrócić uwagę na to, czy obejmuje ona noclegi z wyżywieniem, a jeśli to tak, to ile takich noclegów oraz czy np. kupujący pobyt w ośrodku otrzyma też dodatkowe rabaty np. do pobliskich term. Specjalne i promocyjne oferty są zwykle limitowane czasowo, nie warto więc zwlekać z dokonaniem rezerwacji. Liczba ofert promocyjnych też jest zazwyczaj ograniczona, więc działa tu zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Przypominamy też przy okazji, że w góry warto się wybrać o każdej porze roku, nie tylko zimą. Malownicze okolice naszego pensjonatu nieodmiennie zachwycają wszystkich przybywających tu Gości, którzy przy wyjeździe zwykle deklarują, że chętnie tu wrócą.

Więcej informacji o aktualnych ofertach specjalnych Ośrodka Wypoczynkowego „Borowy” uzyskają Państwo konstatując się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.