Promocje i oferty specjalne „Borowego” w Białym Dunajcu


Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Pakiet WAKACJE 2024
min. 3 noce

Zapraszamy na rodzinny wypoczynek wakacyjny do "BOROWEGO" w Białym Dunajcu.
Zapewniamy smaczne, domowe śniadania i obiadokolacje.
Dodatkowo przy rezerwacji pakietu na min . 5 nocy- bilet do term GRATIS!
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY >>>

czytaj więcej
Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Promocja jesienna
min. 3 noce

Jesienny urlop w Tatrach to doskonały wybór!
Tatry są jednym z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych obszarów górskich w Europie. Jesienią krajobraz nabiera wyjątkowego uroku dzięki kolorowym liściom i przejrzystemu powietrzu.
Zachwyć się tatrzańskimi, jesiennymi, pełnymi kolorów widokami!

czytaj więcej
Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Jesienna PROMOCJA
DLA SENIORÓW 60+

Zapraszamy SENIORÓW na jesienny wypoczynek do "Borowego".
Jesień to doskonały czas na spokojny relaks, z dala od tłumów. Dla seniorów przygotowaliśmy na ten czas promocyjny pakiet z wyżywieniem i rabatami do term za jedyne 135 zł od osoby za 1 noc.
Oferta limitowana, ilość miejsc ograniczona.

czytaj więcej

Zachęcamy Państwa regularnego odwiedzania tej zakładki oraz do śledzenia na bieżąco zamieszczanych tu informacji o aktualnych promocjach i ofertach specjalnych naszego "Borowego". Jeśli chcieliby Państwo zafundować sobie lub swoim bliskim wspaniały pobyt w górach: korzystając z poniższych propozycji, otrzymacie noclegi w naszym pensjonacie w niższych cenach. Nasze promocje dotyczą często przyjazdów do ośrodka na święta czy długie weekendy. Ciekawe propozycje mamy również dla rodzin z dziećmi.

Przy wyborze danej oferty warto zwrócić uwagę na to, czy obejmuje ona noclegi z wyżywieniem, a jeśli to tak, to ile takich noclegów oraz czy np. kupujący pobyt w ośrodku otrzyma też dodatkowe rabaty np. do pobliskich term. Specjalne i promocyjne oferty są zwykle limitowane czasowo, nie warto więc zwlekać z dokonaniem rezerwacji. Liczba ofert promocyjnych też jest zazwyczaj ograniczona, więc działa tu zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Przypominamy też przy okazji, że w góry warto się wybrać o każdej porze roku, nie tylko zimą. Malownicze okolice naszego pensjonatu nieodmiennie zachwycają wszystkich przybywających tu Gości, którzy przy wyjeździe zwykle deklarują, że chętnie tu wrócą.

Więcej informacji o aktualnych ofertach specjalnych „Borowego” uzyskają Państwo konstatując się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.