Promocje i oferty specjalne Ośrodka Wypoczynkowego „Borowy” w Białym Dunajcu


Zachęcamy Państwa regularnego odwiedzania tej zakładki oraz do śledzenia na bieżąco zamieszczanych tu informacji o aktualnych promocjach i ofertach specjalnych naszego ośrodka. Jeśli chcieliby Państwo zafundować sobie lub swoim bliskim wspaniały pobyt w górach: korzystając z poniższych propozycji, otrzymacie noclegi w naszym pensjonacie w niższych cenach. Nasze promocje dotyczą często przyjazdów do ośrodka na święta czy długie weekendy. Ciekawe propozycje mamy również dla rodzin z dziećmi.

Przy wyborze danej oferty warto zwrócić uwagę na to, czy obejmuje ona noclegi z wyżywieniem, a jeśli to tak, to ile takich noclegów oraz czy np. kupujący pobyt w ośrodku otrzyma też dodatkowe rabaty np. do pobliskich term. Specjalne i promocyjne oferty są zwykle limitowane czasowo, nie warto więc zwlekać z dokonaniem rezerwacji. Liczba ofert promocyjnych też jest zazwyczaj ograniczona, więc działa tu zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Przypominamy też przy okazji, że w góry warto się wybrać o każdej porze roku, nie tylko zimą. Malownicze okolice naszego pensjonatu nieodmiennie zachwycają wszystkich przybywających tu Gości, którzy przy wyjeździe zwykle deklarują, że chętnie tu wrócą.

Więcej informacji o aktualnych ofertach specjalnych Ośrodka Wypoczynkowego „Borowy” uzyskają Państwo konstatując się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Promocyjny Pakiet Jesienny min. 3 noce

Promocja jesienna!
Pobyt na min. 3 noce ze śniadaniami i obiadokolacjami już za 95 zł od osoby za noc! Do tego atrakcyjne zniżki na pobliskie Termy Szaflary, Gorący Potok oraz Chochołowskie Termy.

czytaj więcej
Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Promocyjny Pakiet Jesienny min. 5 nocy

Serdecznie zapraszamy na jesienny wypoczynek do Ośrodka Borowego.
Pobyt w nowo wyremontowanych, komfortowych pokojach ze śniadaniami, obiadokolacjami i 20% rabatami do term już za 89 zł/noc!

czytaj więcej
Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Święta Bożego Narodzenia 2019

OFERTA WYPRZEDANA- BRAK WOLNYCH POKOI
Serdecznie zapraszamy na rodzinne Święta Bożego Narodzenia do Ośrodka Wypoczynkowego "Borowy" w Białym Dunajcu, niedaleko Zakopanego.
Zostały ostatnie pokoje!

czytaj więcej
Sylwester zakopane
Sylwester 2019/2020

OFERTA WYPRZEDANA- BRAK WOLNYCH POKOI
Zapraszamy na niezapomnianego Sylwestra do Białego Dunajca, niedaleko Zakopanego.
Czekają na Was m. in. komfortowe noclegi w nowo wyremontowanych pokojach z łazienkami, smaczne, domowe posiłki, bal sylwestrowy z muzyką na żywo oraz atrakcyjne rabaty na okoliczne atrakcje. Ilość miejsc ograniczona!

czytaj więcej