Promocje i oferty specjalne Ośrodka Wypoczynkowego „Borowy” w Białym Dunajcu


Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Święta Bożego Narodzenia 2021

Zapraszamy na wypoczynek świąteczny do Białego Dunajca.
Przygotowaliśmy dla Państwa 5-dniowe pakiety, obejmujące codzienne śniadania i obiadokolacje oraz tradycyjną Kolację Wigilijną przy dźwiękach kapeli góralskiej.
Ilość miejsc ograniczona.

czytaj więcej
Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Pakiet Sylwester 2021/2022

Zapraszamy na pobyt sylwestrowo-noworoczny do Ośrodka "Borowego"
Czekają na Państwa m. in. komfortowe noclegi w nowo wyremontowanych pokojach z łazienkami, smaczne, domowe posiłki, bal sylwestrowy z muzyką na żywo oraz atrakcyjne rabaty na okoliczne atrakcje. Ilość miejsc ograniczona!

czytaj więcej

Zachęcamy Państwa regularnego odwiedzania tej zakładki oraz do śledzenia na bieżąco zamieszczanych tu informacji o aktualnych promocjach i ofertach specjalnych naszego ośrodka. Jeśli chcieliby Państwo zafundować sobie lub swoim bliskim wspaniały pobyt w górach: korzystając z poniższych propozycji, otrzymacie noclegi w naszym pensjonacie w niższych cenach. Nasze promocje dotyczą często przyjazdów do ośrodka na święta czy długie weekendy. Ciekawe propozycje mamy również dla rodzin z dziećmi.

Przy wyborze danej oferty warto zwrócić uwagę na to, czy obejmuje ona noclegi z wyżywieniem, a jeśli to tak, to ile takich noclegów oraz czy np. kupujący pobyt w ośrodku otrzyma też dodatkowe rabaty np. do pobliskich term. Specjalne i promocyjne oferty są zwykle limitowane czasowo, nie warto więc zwlekać z dokonaniem rezerwacji. Liczba ofert promocyjnych też jest zazwyczaj ograniczona, więc działa tu zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Przypominamy też przy okazji, że w góry warto się wybrać o każdej porze roku, nie tylko zimą. Malownicze okolice naszego pensjonatu nieodmiennie zachwycają wszystkich przybywających tu Gości, którzy przy wyjeździe zwykle deklarują, że chętnie tu wrócą.

Więcej informacji o aktualnych ofertach specjalnych Ośrodka Wypoczynkowego „Borowy” uzyskają Państwo konstatując się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.