Promocje i oferty specjalne Ośrodka Wypoczynkowego „Borowy” w Białym Dunajcu


Zachęcamy Państwa regularnego odwiedzania tej zakładki oraz do śledzenia na bieżąco zamieszczanych tu informacji o aktualnych promocjach i ofertach specjalnych naszego ośrodka. Jeśli chcieliby Państwo zafundować sobie lub swoim bliskim wspaniały pobyt w górach: korzystając z poniższych propozycji, otrzymacie noclegi w naszym pensjonacie w niższych cenach. Nasze promocje dotyczą często przyjazdów do ośrodka na święta czy długie weekendy. Ciekawe propozycje mamy również dla rodzin z dziećmi.

Przy wyborze danej oferty warto zwrócić uwagę na to, czy obejmuje ona noclegi z wyżywieniem, a jeśli to tak, to ile takich noclegów oraz czy np. kupujący pobyt w ośrodku otrzyma też dodatkowe rabaty np. do pobliskich term. Specjalne i promocyjne oferty są zwykle limitowane czasowo, nie warto więc zwlekać z dokonaniem rezerwacji. Liczba ofert promocyjnych też jest zazwyczaj ograniczona, więc działa tu zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Przypominamy też przy okazji, że w góry warto się wybrać o każdej porze roku, nie tylko zimą. Malownicze okolice naszego pensjonatu nieodmiennie zachwycają wszystkich przybywających tu Gości, którzy przy wyjeździe zwykle deklarują, że chętnie tu wrócą.

Więcej informacji o aktualnych ofertach specjalnych Ośrodka Wypoczynkowego „Borowy” uzyskają Państwo konstatując się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Ośrodek Wypoczynkowy Borowy
Święta Bożego Narodzenia 2019

Serdecznie zapraszamy na rodzinne Święta Bożego Narodzenia do Ośrodka Wypoczynkowego "Borowy" w Białym Dunajcu, niedaleko Zakopanego.

czytaj więcej
Sylwester zakopane
Sylwester 2019/2020

Zapraszamy na niezapomnianego Sylwestra do Białego Dunajca, niedaleko Zakopanego.
Czekają na Was m. in. komfortowe noclegi w nowo wyremontowanych pokojach z łazienkami, smaczne, domowe posiłki, bal sylwestrowy z muzyką na żywo oraz atrakcyjne rabaty na okoliczne atrakcje. Ilość miejsc ograniczona!

czytaj więcej