Kontakt z Ośrodkiem Wypoczynkowym „Borowy” w Białym Dunajcu


Ośrodek Borowy w Białym Dunajcu

Jeśli szukają Państwo atrakcyjnego miejsca na nocleg w górach, to trafili Państwo pod najlepszy adres! Od wielu lat gościmy u siebie osoby przyjeżdżające na urlop, rodziny, grupy zorganizowane – w tym także firmy oraz kolonie czy wycieczki szkolne . Czekają na Państwa nowocześnie wyposażone, wygodne pokoje gościnne, specjały lokalnej kuchni, i wiele więcej!

Nasz ośrodek wypoczynkowy w Białym Dunajcu wyróżnia się świetnym położeniem: zlokalizowany blisko atrakcyjnych turystycznie miejscowości: Zakopanego, Poronina, Suchego oraz Szaflar, umożliwia Gościom poznanie najbardziej urokliwych zakątków Podhala. To niezwykle spokojne miejsce, które pozwoli Państwu w pełni cieszyć się bogactwem górskiego krajobrazu oraz bezpośrednim kontaktem z przyrodą. Dodatkowo dzięki naszym atrakcyjnym zniżkom Goście naszego pensjonatu mogą taniej skorzystać z atrakcji stacji narciarskiej Suche-Ski czy pobliskich Term Szaflary.

Biały Dunajec: gdzie to jest?

Biały Dunajec to raczej niewielka, lecz chętnie odwiedzana przez turystów wieś usytuowana na Podhalu, w województwie małopolskim. Pod względem geograficznym ta część kraju to: Po­górze Spisko-Gubałowskie. Przez wieś Biały Dunajec przepływa rzeka o tej samej nazwie. Taka lokalizacja zapewnia świetny widok m.in. na Tatry, Beskidy, Gorce, Pieniny. Okolice Białego Dunajca to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych zakątków Podhala. I do tego dobrze jest bardzo skomunikowana, gdyż leży przy „zakopiance” oraz linii kolejowej łączącej Zakopane z Nowego Targiem i Krakowem. Warto również wspomnieć o tym, że tylko 15 km jest stąd do przejścia granicznego na Słowację, podobna odległość dzieli Biały Dunajec od Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz znanego wszystkim szczytu Giewont. Z Białego Dunajca biegnie kilka szlaków rowerowych prowadzących np. do Bukowiny Tatrzańskiej.  

Nie warto zwlekać z rezerwacją pobytu u nas

Ośrodek Wypoczynkowy w Białym Dunajcu dba o dobre relacje z Gośćmi oraz ich miłe wspomnienia z pobytu u nas. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące naszej oferty noclegowej, rezerwacji pokoi, szczegółów dojazdu czy pakietów pobytowych.

Zachęcamy do  kontaktu telefonicznego lub mailowego. Można również skorzystać z formularza. Na wszystkie wiadomości odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

Dane kontaktowe

Ośrodek Wypoczynkowo Szkoleniowy
"Borowy"
Biały Dunajec

ul. Jana Pawła II 35, 34-425 Biały Dunajec

Telefony:
+48 782 046 817
+48 18 20 73 542

Email:
biuro@uborowego.pl

 

Formularz kontaktowy