„Borowy” – galeria zdjęć


Aby w pełni mogli Państwo cieszyć się spędzonym u nas czasem, zadbaliśmy nie tylko o wysoki standard pokoi gościnnych, lecz także o przytulną jadalnię oraz teren wokół ośrodka. Zachęcamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć przedstawiających niedawno wyremontowane wnętrza „Borowego” w Białym Dunajcu.  Z przyjemnością prezentujemy urządzone na nowo nowoczesne pokoje oraz atrakcje czekające na naszych Gości w samym hotelu oraz jego bliskiej okolicy.

Czemu warto do nas przyjechać?

Mamy nadzieję, że zaprezentowane na naszej stronie internetowej zdjęcia zachęcą Państwa do przyjazdu na Podhale do Białego Dunajca. Staraliśmy się stworzyć miejsce o wyjątkowym klimacie, w którym każdy Gość będzie czuł się zawsze komfortowo. Poza wszelkimi udogodnieniami zapewniamy również profesjonalną i zawsze życzliwą obsługę naszego personelu, który jest do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub próśb.

Góry piękne o każdej porze roku

Warto do nas przyjechać wiosną, latem, jesienią oraz zimą, by odkrywać magię polskich gór w różnych porach roku. Przyjazd do Białego Dunajca to świetna opcja zarówno dla tych, którzy chcą poleniuchować i oderwać się od zgiełku miasta, jak i dla miłośników aktywnego wypoczynku lubiących np. jazdę na nartach, spacery, wspinaczkę. W naszych okolicach każdy znajdzie coś dla siebie. Ciekawą alternatywą dla wyżej wymienionych propozycji może być też wizyta w pobliskich Termach Szaflary, na Gości których czeka wiele różnych atrakcji. Termy to nie tylko możliwość odprężającego pobytu w saunie lub jacuzzi, ale również skorzystania np. z leczniczych kąpieli w tutejszych basenach czy relaksujących masaży. Będąc w naszym ośrodku, warto też odwiedzić kompleks wód termalnych Gorący Potok. W kompleksie termalnym są też liczne atrakcje dla najmłodszych Gości. Z pewnością nikomu nie grozi tu nuda.